VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Každá výtvarná zbierka vzniká zo súkromnej záľuby k určitému druhu umenia. Tá naša, kolekcia diel v ZOYA Gallery a v ZOYA Museum, vznikla s úctou a z obdivu k umeniu Slovenskej výtvarnej moderny a tiež súčasných slovenských a svetových autorov.


VÝSTAVY ZOYA

Aktuálne výstavy     Budúce výstavy     Archív výstav 

ZOYA je symbolom umenia a krásy a ako značka už niekoľko rokov prináša a zastrešuje výstavy umeleckých diel v priestoroch dvoch galérií v Bratislave a v Modre. ZOYA Gallery sa nachádza v sieňach zrekonštruovaného Erdődyho paláca v Bratislave na Ventúrskej ulici a ZOYA Museum v priestoroch moderného vinárskeho komplexu ELESKO Wine Park v Modre.

Zbierky 

Súčasné slovenské a svetové umenie     Andy Warhol     Slovenská výtvarná moderna

Diela nachádzajúce sa v súkromných zbierkach sú pravidelnou súčasťou expozícií a výpožičiek nielen na území Slovenska, ale i v zahraničí. Okrem zbierky diel Andyho Warhola postupne rozširujeme aj zbierku, v ktorej sa nachádzajú diela slovenských a svetových umelcov.

 

Eventy a spoločenské udalosti

ZOYA Gallery Bratislava        ZOYA Museum Modra

Priestory ZOYA Gallery v Bratislave a ZOYA Museum v Modre sú výnimočným miestom pre usporiadanie kultúrnych, ale i spoločenských podujatí na najvyššej úrovni. V Bratislave na návštevníkov galérie dýcha história zrekonštruovaného Erdődyho paláca a v Modre moderná architektúra, ktorá je súčasťou vinárskeho komplexu ELESKO Wine Park. Oba priestory je možné prenajať na slávnostné recepcie, ale i na workshopy, prednášky či semináre. Sú obľúbenou voľbou aj pre koncerty komornejšieho charakteru, tlačové konferencie, fotenie editoriálov, svadby, ale i konferencie a firemné teambuildingy.

Krst Sparkling_ZOYA_Gallery

Krst magazínu, Gallery

Svadobná hostina

Svadobná hostina, Museum

Firemný event_Zoya Gallery

Klientský večer, Gallery

Svadobný obrad_ZOYA Museum ELESKO Wine Park, Modra

Svadobný obrad, Museum