ZOYA ART&LIFE

Vitajte v ZOYA ART&LIFE. Nájdete tu čítanie o živote v galérii a múzeu, o výstavách, koncertoch a zaujímavostiach spojených s umením v priestoroch ZOYA v Bratislave a  Modre.

Martin Machaj v ZOYA Gallery

Talentovaný dobrodruh zbieral podklady k projektu “Creative creatures” už od roku 2009 a teraz sa rozhodol svoje diela vystaviť v priestoroch Zoya Gallery v Bratislave. Zbierka fotografii je unikátnou výpoveďou autorových zážitkov z jeho ciest a poukazuje na kultúru rôznych, pre nás častokrát neznámych etník, na ich hodnoty a prístup k životu s cieľom tieto [...]
ART FOND v Zoya Gallery

Prvé verejné sprístupnenie slovenskej časti zbierky ART FOND v ZOYA Gallery predstavuje výber diel kľúčových výtvarníkov, ktorí nastupovali na umeleckú scénu od šesťdesiatych rokov 20. storočia.

Výstava BADW otvorená!

Zoya Gallery včera otvorila výstavu v rámci festivalu Bratislava Design Week a stala sa centrálou číslo 1, kde sú predstavené kurátorské výstavy. Prejsť sa po galérií a vnímať tvorbu autorov mladej generácie ktorá je prepojená s výtvarným umením, hudbou a filmom to je cieľom a nakoniec aj zážitkom pre návštevníkov tohtoročného festivalu dizajnu v Zoya Gallery.

Matej Fabián – komentovaná prehliadka

V nedeľu, 28.5.2016 sa uskutočnila v priestoroch ZOYA Gallery finisáž výstavy Ceteris Paribus, talentovaného výtvarníka Mateja Fabiana. Išlo o komentovanú prehliadku samotného autora, ktorou sa ukončila autorská výstava v našej galérii.

Kone na betóne / Marek Ormandík

Výstava pod názvom Kone na betóne je vlastne krst ďalšieho diela do bohatej zbierky Zoya Musea, ktoré je akýmsi uzatvorením spolupráce maliara Mareka Ormandíka so Zoya Gallery. Dielo Veľké stádo má obdivuhodný rozmer (200 x 560 cm) a je to doteraz najväčší obraz, ktorý umelec namaľoval. Od 19. mája ho môžu návštevníci vidieť vo foajé ELESKO Wine Parku v Modre, kde visí na betónovej stene spolu s troma menšími variantmi z tejto novej kolekcie obrazov

Krst magazínu Sparkling v priestoroch ZOYA Gallery

Krst prvého čísla magazínu Sparkling, ktorý je nováčikom vo svete luxusných lifestylových magazínov sa konal Zoya Gallery v Erddödyho paláci. Krstnými mamami boli finalistky Miss Slovensko 2017 s riaditeľkou súťaže Karolínou Chomistekovou. Nechýbala ani majiteľka a zakladateľka magazínu Simona Stískalová, marketingová riaditeľka Nina Šurinová Sedláková a jeho šéfredaktorka Miriam Veterníková, ktorá pri krste magazínu popriala, aby si našiel na trhu svoje stále miesto a čo najviac spokojných čitateľov.

Študentská výstava BISB v ZOYA Gallery

V utorok 7 marca sme oficiálne otvorili každoročnú IB Vizuálnu výstavu umenia ( IB Visual Art Exhibition) v priestoroch Zoya Gallery. Boli sme poctení príležitosťou, vystaviť práce študentov. Výstava predstavovala finálne práce šiestich mladých umelcov.

Warning: Unknown: Failed to write session data (memcache). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/apachetmp/sessions) in Unknown on line 0