ZOYA ART&LIFE

Vitajte v ZOYA ART&LIFE. Nájdete tu čítanie o živote v galérii a múzeu, o výstavách, koncertoch a zaujímavostiach spojených s umením v priestoroch ZOYA v Bratislave a  Modre.

Martin Machaj v ZOYA Gallery

Talentovaný dobrodruh zbieral podklady k projektu “Creative creatures” už od roku 2009 a teraz sa rozhodol svoje diela vystaviť v priestoroch Zoya Gallery v Bratislave. Zbierka fotografii je unikátnou výpoveďou autorových zážitkov z jeho ciest a poukazuje na kultúru rôznych, pre nás častokrát neznámych etník, na ich hodnoty a prístup k životu s cieľom tieto [...]
ART FOND v Zoya Gallery

Prvé verejné sprístupnenie slovenskej časti zbierky ART FOND v ZOYA Gallery predstavuje výber diel kľúčových výtvarníkov, ktorí nastupovali na umeleckú scénu od šesťdesiatych rokov 20. storočia.

Výstava BADW otvorená!

Zoya Gallery včera otvorila výstavu v rámci festivalu Bratislava Design Week a stala sa centrálou číslo 1, kde sú predstavené kurátorské výstavy. Prejsť sa po galérií a vnímať tvorbu autorov mladej generácie ktorá je prepojená s výtvarným umením, hudbou a filmom to je cieľom a nakoniec aj zážitkom pre návštevníkov tohtoročného festivalu dizajnu v Zoya Gallery.

Matej Fabián – komentovaná prehliadka

V nedeľu, 28.5.2016 sa uskutočnila v priestoroch ZOYA Gallery finisáž výstavy Ceteris Paribus, talentovaného výtvarníka Mateja Fabiana. Išlo o komentovanú prehliadku samotného autora, ktorou sa ukončila autorská výstava v našej galérii.

Kone na betóne / Marek Ormandík

Výstava pod názvom Kone na betóne je vlastne krst ďalšieho diela do bohatej zbierky Zoya Musea, ktoré je akýmsi uzatvorením spolupráce maliara Mareka Ormandíka so Zoya Gallery. Dielo Veľké stádo má obdivuhodný rozmer (200 x 560 cm) a je to doteraz najväčší obraz, ktorý umelec namaľoval. Od 19. mája ho môžu návštevníci vidieť vo foajé ELESKO Wine Parku v Modre, kde visí na betónovej stene spolu s troma menšími variantmi z tejto novej kolekcie obrazov