blog SK, Nezaradené

Výstava BADW otvorená!

Zoya Gallery včera otvorila výstavu v rámci festivalu Bratislava Designe Week a stala sa centrálou číslo 1, kde sú predstavené kurátorské výstavy.

Najdete tu expozíciu študentov z Ateliéru priemyselného dizajnu, Fakulty multimediálnych komunikácií, Univerzity T. Baťu, Zlín + Ateliér industrial design, VŠVU Bratislava. Prezentáciu výsledkov predmetu Autorský dizajn na Katedre dizajnu VŠVU v Bratislave pod vedením Sylvie Jokelovej a Silvie Lovasovej a dalších. Festival je podujatie kde organizátori prezentujú to najlepšie z domácej scény: výrobcov, predajcov, dizajnérov, nezávislé značky, študentov dizajnu, experimentálny dizajn, módu a vybrané projekty a dizajnérov zo zahraničia.

Prejsť sa po galérií a vnímať tvorbu autorov mladej generácie ktorá je prepojená s výtvarným umením, hudbou a filmom to je cieľom a nakoniec aj zážitkom pre návštevníkov tohtoročného festivalu dizajnu v Zoya Gallery.

Výstava potrvá do 11. júna 2017


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /data/b/5/b5f8da40-0922-408d-8dba-7c43a94bd9c5/zoyamuseum.sk/web/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 172
2