blog SK

Krst magazínu Sparkling v priestoroch ZOYA Gallery

Krst magazínu Sparkling, ktorý je nováčikom vo svete luxusných lifestylových magazínov sa konal  v priestoroch Zoya Gallery v Erdödyho paláci.

Krstnými mamami magazínu Sparkling boli finalistky Miss Slovensko 2017 s riaditeľkou súťaže Karolínou Chomistekovou. Nechýbala ani majiteľka a zakladateľka magazínu Simona Stískalová, marketingová riaditeľka Nina Šurinová Sedláková a jeho šéfredaktorka Miriam Veterníková, ktorá pri krste magazínu popriala, aby si našiel na trhu svoje stále miesto a čo najviac spokojných čitateľov.

„The Sparkling je lifestylový magazín vydávaný každého štvrťroka, ktorý je zameraný na módu, šperky, bankovníctvo, šport a umenie. Taktiež venuje pozornosť cestovaniu, hotelierstvu a najexkluzívnejším technológiám.